Офіс генерального прокурора розкрив незаконну схему використання надр на Дніпропетровщині, яка діяла на базі комунального підприємства. За даними слідства, з 2019 по 2025 рік це підприємство забезпечувало централізоване водопостачання 11 населених пунктів без відповідних дозволів на використання надр та водокористування. Хоча компанія отримувала оплату за послуги, вона не сплачувала податки за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. У результаті незаконного видобутку було забрано понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод. Експертиза підтвердила збитки державі на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства пред’явлено підозру у незаконному видобуванні природних ресурсів загальнодержавного значення.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру














Залишити відповідь