Учора вранці війська Російської Федерації атакували автозаправні станції у містах Суми та Запоріжжя. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їхніми словами, близько 6:00 години ранку на автозаправну станцію у Зарічному районі Запоріжжя було скоєно ракетний удар з безпілотника “Молнія”, що спричинило пожежу. Інформація про можливих постраждалих поки що уточнюється. Іван Федоров додав, що видимий дим у місті є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі















Залишити відповідь