Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він наголосив, що ці ретранслятори були вимкнуті, а саме їх демонтаж чи припинення роботи – поки не відомо. Раніше Зеленський встановив тижневий термін на демонтаж цих ретрансляторів Лукашенком. Розміщене обладнання в Білорусі використовувалося для ударів по деяких регіонах України.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський













Залишити відповідь