Український чиновник повідомив, що війська Росії вдарили по автозаправній станції на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів. Зазначено, що російський безпілотник атакував АЗС в області, при цьому зазначено, що це не перший раз, коли вороги обстрілюють подібні об’єкти. Також повідомлено про пошкодження автомобілів. Наразі вивчаються наслідки цієї атаки.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих













Залишити відповідь