Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Український чиновник повідомив, що війська Росії вдарили по автозаправній станції на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів. Зазначено, що російський безпілотник атакував АЗС в області, при цьому зазначено, що це не перший раз, коли вороги обстрілюють подібні об’єкти. Також повідомлено про пошкодження автомобілів. Наразі вивчаються наслідки цієї атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *