Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Учора вранці війська Російської Федерації атакували автозаправні станції у містах Суми та Запоріжжя. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. За їхніми словами, близько 6:00 години ранку на автозаправну станцію у Зарічному районі Запоріжжя було скоєно ракетний удар з безпілотника “Молнія”, що спричинило пожежу. Інформація про можливих постраждалих поки що уточнюється. Іван Федоров додав, що видимий дим у місті є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *