Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Пролунало щонайменше сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі міста через атаку РФ стали пожежі за декількома адресами. Одна людина отримала поранення. Ткаченко розповів, що одна з пожеж виникла поруч із житловим будинком, ще одна — у СТО, а також горить нежитлова будівля.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки














Залишити відповідь