Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у румунському місті Клуж-Напока. Вона набрала 112.000 балів і посіла друге місце у багатоборстві. Переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини. Любов Горащенко посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до фіналів у всіх чотирьох окремих вправах. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві













Залишити відповідь