Іспанський клуб Бетіс був зацікавлений у підписанні українського форварда Артема Довбика, але угода з Ромою ускладнилася. Бетіс пропонував оренду гравця на рік з можливістю викупу за 15 мільйонів євро, але Рома відмовилася. Римляни шукають покупця для Довбика, щоб мати кошти на нового форварда. Довбик відіграв лише 18 матчів за Рому в минулому сезоні, забивши три голи.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку














Залишити відповідь