Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони обвинувачують одна одну у порушенні цієї угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Іран має звертатися до них у разі незгоди з виконанням угоди, але будь-яке насильство буде відповідатися насильством. У результаті конфлікту іранський безпілотник атакував вантажне судно в Ормузькій протоці, на що США відповіли ударом по Ірану. Угода про припинення вогню, яку підписали сторони, є першим кроком до підписання загальної угоди про перемир’я на 60 днів.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством















Залишити відповідь