У центральному командуванні США (CENTCOM) оголосили, що у п’ятницю, 26 червня, були нанесені удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузьку протоку. В результаті ударів були пошкоджені місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти Ірану. CENTCOM зазначив, що така агресія порушила режим припинення вогню і загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є ключовим міжнародним торговим маршрутом. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і пильнують дотримання угод.
США атакували іранські військові цілі














Залишити відповідь