Увечері в п’ятницю, 26 червня, російські військові атакували місто Запоріжжя. Напад спричинив пожежу на автозаправній станції та одному з підприємств, також були пошкоджені будинки. Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежа на промисловому підприємстві виникла через російський безпілотник, але на щастя, без постраждалих. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де постраждала одна людина. Федоров попередив про загрозу використання керованих авіаційних бомб та можливі нові вибухи у місті.
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС















Залишити відповідь