Іран здійснив атаку на судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. Президент США Дональд Трамп повідомив, що один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але він зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає цю дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Постраждале судно, яке було вразене снарядом біля узбережжя Оману, не було назване. США та Іран продовжують переговори щодо питань, які включають проходження суден через Ормузьку протоку та майбутні запаси високозбагаченого урану Ірану. Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих деталей.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я















Залишити відповідь