Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

Сполучені Штати Америки відновили санкції проти російських нафтових компаній “Роснефть” і “Лукойл” після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію поширив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше в березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *