Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Україна повернула з полону 160 військових

Україна і Росія провели обмін полоненими, під час якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які брали участь у обороні різних напрямків, зокрема на Донбасі. Звільненим нададуть медичну допомогу, грошові виплати, документи та можливість пройти реабілітацію. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку у проведенні обміну полоненими. Загалом за час своєї діяльності штаб вже повернув з неволі 9606 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *