Сергій Лапін, друг Олександра Усика та директор Usyk17, пояснив, чому Усик не поспішає виходити на ринг з претендентом WBC і тимчасовим чемпіоном Агітом Кабаєлем. Лапін зазначив, що рішення не має особистого характеру, а ґрунтується на бізнес-аспекті. Він вважає, що для такого великого поєдинку потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та підтримка організаторів. Якщо усі ці аспекти будуть враховані, поєдинок відбудеться. В іншому випадку, є інші можливості та варіанти для Усика.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла















Залишити відповідь