У четвер у деяких районах Києва виникли проблеми з електропостачанням через технічні неполадки в енергосистемі. Це призвело до аварійних відключень світла для мешканців. Укренерго повідомило, що вже розпочато роботи з відновлення системи. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Також було зазначено про випадки відключень світла в інших районах Києва та в п’яти регіонах України через російські атаки на енергетичні об’єкти.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення















Залишити відповідь