Сьогодні вранці місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив, що частина Києва залишиться без електропостачання через аварійні відключення. Це стосується лівого берега міста, але може також вплинути на правий берег. Звертаються до мешканців з проханням берегти електроенергію. Причини відключень наразі не уточнюються.
У Києві ввели екстрені відключення світла














Залишити відповідь