Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

У двох кримінальних провадженнях щодо смертельних ДТП суди винесли обвинувальні вироки. У Сумах правоохоронець був визнаний винним у збитті 23-річної дівчини на пішохідному переході, за що йому призначили 5 років ув’язнення та позбавили права керувати автомобілем на 3 роки. Потерпілій було стягнуто понад 700 тис. грн моральної шкоди. Ще один вирок обвинувальний був винесений у Чернігівській області щодо військовослужбовця, який скоїв смертельне ДТП через перевищення швидкості. Йому призначили 4 роки ув’язнення та позбавили права керування автомобілем на 2 роки. Також триває розслідування щодо іншого правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до тяжких тілесних ушкоджень пасажира автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *