У Нацполіції повідомили, що посадовці приватних підприємств разом зі своїми підлеглими вчинили шахрайську схему, яка передбачала заволодіння грошима, виділеними на розмінування земель у трьох областях. Вони імітували проведення робіт, хоча ділянки вже були очищені від вибухонебезпечних предметів роки тому. Шляхом розкопування ґрунту та підкладання боєприпасів, вони намагалися створити вигляд, ніби проводять розмінування понад 820 гектарів земель. Зараз правоохоронці встановили причетність до цієї схеми ще чотирьох осіб, яким загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні














Залишити відповідь