Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямовано на благо країни, але тепер він вирішив піти, оскільки більше не має підтримки у власній партії. Стармер уже звернувся до Лейбористської партії з проханням затвердити графік проведення виборів лідера партії. Він також заявив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів і зробить все можливе для впорядкованої передачі влади. Примітно, що на місцевих виборах переміг мер Великого Манчестера Енді Бернем, що відкриває йому можливість висунутися на посаду лідера Лейбористської партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку















Залишити відповідь