Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Названо області, де складна ситуація зі світлом

У понеділок в Україні були зафіксовані знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру у семи областях. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також були знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. Споживання електроенергії зросло на 2,2% у порівнянні з попереднім робочим днем через підвищену температуру повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *