Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

США провели переговори з Іраном, Катаром і Пакистаном в Швейцарії, де досягли прогресу у питаннях заморожених активів, санкцій на іранську нафту та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару і Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів і обнадійливий прогрес. Було укладено угоду про створення Комітету високого рівня для нагляду за процесом, що має допомогти досягненню остаточної угоди протягом 60 днів. Технічні переговори продовжуються, а також заплановано створення групи з усунення конфліктів у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, іранське джерело повідомило про ускладнення переговорів між США та Іраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *