У ніч на 22 червня в окупованому Криму відбулася серія вибухів, які були почуті жителями кількох міст. Після цього почалися перебої з електропостачанням. Люди з різних районів півострова повідомляли про вибухи, які чули в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших містах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Внаслідок цих подій були перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньо, у результаті попередньої атаки на Таврійську ТЕС 21 червня станція зазнала пошкоджень. Офіційної інформації від окупаційної влади про наслідки цих вибухів поки немає.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів













Залишити відповідь