Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було взламано у неділю ввечері, 21 червня. На каналі з’явилися повідомлення про “Москву горітиме”, “Слава Україні” і збір коштів на потреби української армії. Всі ці повідомлення були видалені, і канал відновлено. Інцидент стався у день народження мера – йому виповнилося 68 років. Основний канал мера – Мер Москви, на якому публікуються оперативні міські новини, не постраждав. Торік меру було повідомлено про підозру у зв’язку з мобілізацією майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *