Міністр закордонних справ Андрій Сибіга прийняв Джулі Девіс, тимчасову повірену у справах США в Україні, щоб відзначити завершення її дипломатичної місії. Сибіга висловив подяку Сполученим Штатам за підтримку України і важливість подальшої співпраці для досягнення миру в регіоні. Вони обговорили безпекову ситуацію та мирні зусилля, підкресливши роль і лідерство США у цьому процесі. Сибіга також висловив вдячність американському народові за підтримку України і наголосив на важливості двопартійної підтримки нашої країни в США. На завершення він побажав успіхів Джулі Девіс у подальшій дипломатичній діяльності.
Голова дипмісії США завершила роботу в Україні














Залишити відповідь