У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив цей акт вандалізму з хуліганських мотивів. Поліція виявила його за допомогою відеозапису, де видно, як він намагався пошкодити пам’ятник. Зловмисника вже затримали, і зараз вирішується питання про його підозру та запобіжний захід.
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій













Залишити відповідь