Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Українська Служба безпеки знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію у Второво, яка постачає паливо до Москви. Це вже друга атака протягом червня. СБУ заявила, що їхні воїни завдали успішних ударів по станції, яка є важливим логістичним вузлом для постачання нафтопродуктів до російських портів та споживачів. Ця атака є частиною 40-денної операції впливу на Росію, яку запровадив президент України Володимир Зеленський. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *