У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У Запоріжжі внаслідок удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але ніхто не постраждав. Рятувальники швидко загасили пожежу. У Харківській області дві АЗС також потрапили під атаку, одна з них зазнала серйозних пошкоджень та пожежі. Також була пошкоджена інша будівля на іншій станції. На щастя, в обох випадках обійшлося без постраждалих.
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині













Залишити відповідь