Українські правоохоронні органи викрили ще чотирьох співробітників російської ФСБ, які вчинили підпали автомобілів Збройних сил України. За допомогою розслідування встановлено, що ці зловмисники були завербовані місцевими жителями, які шукали легкі гроші. Вони погодилися підпалювати автомобілі у обмін на обіцянки швидкого заробітку. Одна з груп здійснила підпали двох пікапів ЗСУ на Кіровоградщині, а інший зловмисник намагався підпалити службовий мультівен українських військових в Одеській області. Затриманим оголошено підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами













Залишити відповідь