Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цього трагічного події організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар був завданий російською ракетою “Іскандер-М”, але організація наразі перевіряє цю інформацію. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що цей напад є частиною небезпечної тенденції, коли гуманітарні організації стають мішенями для нападів. Наразі організація продовжує працювати лише за окремими напрямками діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *