Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні вранці місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив, що частина Києва залишиться без електропостачання через аварійні відключення. Це стосується лівого берега міста, але може також вплинути на правий берег. Звертаються до мешканців з проханням берегти електроенергію. Причини відключень наразі не уточнюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *