У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, крали газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу зауважив, що крадіжки газу побутовими споживачами призводять до великих збитків, особливо в умовах постійних атак Росії на газові об’єкти України.
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн













Залишити відповідь