У понеділок в Україні були зафіксовані знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру у семи областях. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також були знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. Споживання електроенергії зросло на 2,2% у порівнянні з попереднім робочим днем через підвищену температуру повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.
Названо області, де складна ситуація зі світлом













Залишити відповідь