Іран відповів на удари США по їхніх військових об’єктах у Кувейті та Бахрейні, використовуючи ракети та безпілотники. За інформацією від CNN та іранського державного телеканалу Press TV, удари США порушили режим припинення вогню. Іран стверджує, що їхні атаки були спрямовані проти військової інфраструктури США, зокрема авіабази та штабу П’ятого флоту в обох країнах. Іран обіцяє “нищівну відповідь” американським військовим. Ці події відбулися після нападу на танкер в Ормузькій протоці та ударів США по Ірану у відповідь на цей напад.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні















Залишити відповідь