420 випускників ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС сьогодні завершили навчання та вже готові розпочати новий етап життя. Бути першим випуском – це не лише почесно, а й відповідально. Із цією важливою подією ліцеїстів привітали Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та керівництво Міністерства внутрішніх справ України.
🔹МВС України🔹















Залишити відповідь