Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик вирішив відмовитися від своїх поясів і оголосив це відеозверненням, де пояснив своє рішення. Він наголосив, що хоче звільнити пояси, щоб інші боксери мали можливість змагатися за них. Усик залишає пояси, але не завершує свою кар’єру в спорті, оскільки він має ще “останній танець”. Він виразив подяку всім і заявив, що це не кінець, а лише початок нового етапу. Раніше стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, і Усик повинен був визначитися з обов’язковим захистом титулу. Після перемоги над Ріко Верхувеном, Усику дали 30 днів на вирішення цього питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *