Міський голова на Київщині був обвинувачений у незаконному захопленні земель та розтраті бюджетних коштів на суму понад 75 млн гривень. За даними прокуратури, він використовував підставних осіб для оформлення земельних ділянок в приватну власність, а також недостовірні дані для заволодіння цінними територіями. Крім того, виявлені факти розтрати бюджетних коштів під час виконання робіт з озеленення. Прокуратура вимагає тримання під вартою для підозрюваного та його відсторонення від посади. У провадженні також виявлені записи розмов, які можуть свідчити про незаконну приватизацію земель та одержання неправомірної вигоди.
Мер міста на Київщині отримав підозру













Залишити відповідь