Українське підприємство Укренерго повідомило про нові знеструмлення у п’яти областях країни – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього споживання електроенергії зросло на 3,7%, оскільки люди активно використовують кондиціонери через спекотну погоду. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносити активне споживання на денний час і уважно ставитися до використання електроприладів ввечері.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj











Залишити відповідь