Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Українське підприємство Укренерго повідомило про нові знеструмлення у п’яти областях країни – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього споживання електроенергії зросло на 3,7%, оскільки люди активно використовують кондиціонери через спекотну погоду. Укренерго закликає громадян економно використовувати електроенергію, переносити активне споживання на денний час і уважно ставитися до використання електроприладів ввечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *