Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині правоохоронці виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими працівниками створила примхливий персонал, який отримував зарплату, але не виконував жодних обов’язків. Збитки для держави від цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. Усі учасники цієї схеми підозрюються у незаконному заволодінні майном через зловживання службовим становищем та їхнім участю в особливо великих розмірах. Наразі проводиться досудове розслідування під контролем прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *