Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора

Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України.
Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі.
Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу.
Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями.
Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *