Про правосуддя

інформаційний ресурс, присвячений темі справедливості та верховенства права в Україні та світі.

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк поділився своїми думками щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що всі суперники в кваліфікації Ліги Європи є сильними, тому команда поважно ставиться до майбутнього протистояння. Він підкреслив важливість підготовки та концентрації на власних можливостях, а також готовність перемагати будь-якого суперника. Команда буде детально вивчати Університатею Клуж, аналізувати їх сильні та слабкі сторони, щоб бути готовою до поєдинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *