Сьогодні вранці у Києві стали помітні перебої з електропостачанням в окремих районах міста. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема в Дніпровському районі. Пізніше проблеми поширилися на Дарницький район. Також мешканці Голосіївського району стали свідками відключення електроенергії. У зв’язку з цим тимчасово припинено рух фунікулера.
Кілька районів Києва залишилися без світла















Залишити відповідь