Іран, Катар і Пакистан заявили про прогрес у переговорах зі США у Швейцарії. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. У заяві посередників зазначено, що переговори проходили в позитивній атмосфері і досягнуто обнадійливого прогресу. Також укладено угоду створити Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть ще цей тиждень. Домовилися про створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Президент США Дональд Трамп загрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном.
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США















Залишити відповідь