У війні в Ірані, яка обійшлася Пентагону близько 40 мільярдів доларів, було витрачено кошти на боєприпаси, знищену техніку та збитки військовим базам. Ця сума не включає оперативні витрати, які вже були у бюджеті на наступний фінансовий рік. Крім цього, інші відомства, такі як Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів, також понесли витрати у розмірі 1 мільярд доларів. Ціни на бензин у США зросли від менше ніж 3 доларів за галон до понад 4 доларів під час війни. Сім’ї витратили на енергоресурси на 253 долари більше через війну. Світ втратив 1,15 мільярда барелів нафти, оскільки постачання з Близького Сходу було припинено. Інфляція вперше за три роки перевищила 4%, що було пов’язано зі зростанням цін на енергоресурси.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN














Залишити відповідь