Президент США Дональд Трамп посилив напругу з Іраном, заявивши про можливість відновлення атак на країну. Переговори між двома країнами зійшли на нерви, після того як Трамп вислав віце-президента Джей Ді Венса з місією змінити відносини з Іраном. Іранці відмовляються від чотиристоронніх переговорів із США та посередниками. Іранський представник погрожував відповідати на агресію країни. Тривають непублічні переговори, щоб знайти вихід з цієї ситуації. Трамп також вимагає від Ірану припинити підтримку Хезболлі та відкрити Ормузьку протоку.
Погрози Трампа нашкодили перемовам з Іраном – CNN











Залишити відповідь