У місті Севастополь на окупованому півострові Крим вводяться обмеження через кризу з електроенергією та паливом. Місцева влада заборонила проведення заходів, скоротила години роботи магазинів та транспорту, а також вводить “комендантську годину”. Крім того, припинено продаж палива, пороми не працюватимуть, а ТРЦ та супермаркети мають зачинятися рано. Через відсутність світла, палива та водопостачання росіяни почали масово покидати Крим, але виїхати дуже складно через відсутність квитків та затори на Кримському мосту. Також згадуються натяки на можливі удари по мосту з боку українських Сил безпілотних систем, що може стимулювати росіян покинути півострів.
В Криму вводять жорсткі обмеження













Залишити відповідь